product_overview_packages2

SMI Eye Tracking Glasses 2 Wireless

 

این سیستم برای ثبت داده های رفتار بصری ورزشکار به صورت بلادرنگ طراحی شده است. سادگی استفاده به همراه SDK قدرتمند نرم افزاری باعث شده تا بیش از ۱۰۰۰۰۰ استفاده کننده در سراسر دنیا داشته باشد. توانایی ضبط بیشینه دید محیطی به همراه ضبط دو چشمی آن را به وسیله ای ممتاز در ارزیابی دید ورزشکار نسبت به هم تیمی ها، ابعاد زمین بازی، نواحی مختلف و خطوط قانونی زمین و حریف و ابزار های ورزشی مانند راکت و توپ کرده است. قابلیت وایرلس دستگاه امکان مشاهده بلادرنگ دید بصری ورزشکار از روی یک تبلت یا گوشی متصل به عینک (از طریق وای فای) فراهم می آورد. جمع آوری اطلاعات آزمودنی، انجام کالیبراسیون و اضافه کردن حاشیه نویسی به رفتار بصری در حال ضبط ورزشکار از طریق تبلت، از دیگر امکانات این عینک است.

baseball_1

ثبت دقیق و قدرتمند حرکات چشم در ۶۰ هرتز

این ثبت به صورت دوچشمی و ترکیب یافته با دوربین باوضح بالا صورت می گیرد. اصلاح اختلاف منظر بین دوچشم به صورت خودکار بطور مستمر در همه فواصل از کانون نگاه بدون دخالت کاربر صورت می گیرد. این وسیله توسط شرکت ها و دانشگاه های سطح بالای جهان (Stanford University, Max Planck Institute, Shanghai National University, Google, Microsoft, Sony) استفاده شده است.

product_overview_wireless2

مقرون به صرفه و اقتصادی در طراحی تحقیق یا تمرین، آماده سازی وسیله، ثبت و تحلیل داده ها

نرم افزار می تواند پرسشنامه مخصوص آزمودنی را برای ثبت مشخصات کامل وی ارائه دهد. به راحتی امکان مدیریت گروهی آزمودنی ها در نرم افزار وجود دارد. به دلیل کالیبراسیون سریع عینک، نرم افزار نیز تنها در چند ثانیه آماده ثبت می شود. با استفاده از یک گوشی موبایل لمسی (یا تبلت) می توانید تا ۳ ساعت داده ها را حتی در پویا ترین حرکات ورزشکار، پشت سر هم ضبط کنید. این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی (SGM) به شما این امکان را می دهد که به راحتی داده های چند آزمودنی را در حین اجرای یک تکنیک ورزشی یا موقعیت خاصورزشکاران، روی هم تجمیع کرده تا بتوانید یک نقشه نگاه (Gaze Mapping) را ایجاد نمایید. این تکنولوژی در همه حالات ثبت در محیط باز و یا در محیط آزمایشگاهی کاربرد دارد. آنالیز کمی داده های حرکات چشم و ایجاد گزارش می تواند در چشم بر هم زدنی در نرم افزار SMI BeGaze صورت گیرد. استفاده از شیشه های دودی یا لنز های اصلاحی برای شرایط خاص آزمودنی ها در این سیستم قابل انجام است.

product_overview_modules

ماژول های همراه

ماژول هایی همانند شیشه های عینک مخصوص تصاویر سه بعدی، ردیابی نوری حرکات سر، ثبت EEG به صورت موبایل، ارزیابی کار شناختی مغز ورزشکار، سنکرون داده ها با نرم افزارهای مختلف و گزارش دهی بلادرنگ داده ها به برنامه های شخصی پژوهشگر، این عینک را به یک ابزار فوق العاده توانمند تبدیل می کند.

 

 

 

bro manu