redoem-smi

RED-OEM

SMI RED-oem یک دستگاه با عملکرد بالا در رهگیری چشم است که به استفاده کنندگان اجازه می دهد که تکنولوژی رهگیری چشم را با برنامه های کامپیوتری خود یک کاسه کنند.

سایز بسیار کوچک

این سیستم شامل اجزای سخت افزاری همراه با دوربین و نرم افزار رهگیری نگاه و کیت قدرتمند توسعه نرم افزار (SMI SDK) برای رفع نیاز های خاص و پیش بینی نشده می باشد. سایز ۲٫۵ در ۱۵٫۴ سانتیمتری، وزن ۳۰ گرمی و اتصال USB امکان بکارگیری این تکنولوژی حتی در وضعیت هایی که فضا کم است یا فعالیت به صورت سیار انجام می شود را فراهم می آورد.

دامنه وسیع کاربردی

دامنه عملکرد بالا، قابلیت هم افزایی با دیگر وسایل یا نرم افزار ها و SDK و API قدرتمند به استفاده کنندگان از SMI RED-oem کمک می کند که از آن در طیف وسیعی از پژوهش ها مانند نمایش کانون توجه چشم ها، رفتار بصری فرد در موقعیت های بازی، ورزش و خرید استفاده کنند.

عدم نیاز به تماس وسیله با فرد

این وسیله بدون تماس با فرد می تواند حرکات سر و چشم را در ۳ بعد اندازه گرفته و قطر مردمک چشم را نیز به طور ساده و کارایی ثبت کند. با این اوصاف آزمودنی با این وسیله امکان انجام حرکات آزادانه را خواهد داشت. این سیستم ناحیه مکانی بزرگی را برای ثبت دقیق داده های با کیفیت  چشم  و مردمک را در بر می گیرد.

کارایی بالا

برگرفته از پلتفرم خاص طراحی SMI RED، این ابزار دامنه وسیعی از پارامترهای عملکرد را با نرخ نمونه گیری بیشتر از ۱۲۰ هرتز و تاخیر بسیار کم در بر می گیرد. این سیستم برای  محدوده وسیعی از آزمودنی ها و برنامه های کامپیوتری طراحی شده است خصوصا در زمانی که ثبت داده ها فارغ از رنگ چشم، سن، عینکی یا بدون عینک و شرایط محیطی لازم باشد.

پیکره بندی ساده، قوی و بلادرنگ API/SDK

SMI RED-oem همراه با API و SDK قدرتمندی عرضه می گردد که با زبان های برنامه نویسی رایجی مانند C/C++ ،C#، Python ،MATLAB سازگار است. آپشن های تطبیق پذیر در نرم افزار این وسیله به استفاده کننده توانایی ارتباط دهی آن را با دستگاهای الکترونیکی مختلف با سرعت و کارایی بالا می دهد.

 

 

 

bro